Ravêr zerreki

Bell-lloc d'Urgell

Bell-lloc d'Urgell
Belediyey Katalonya
Namey resmiBell-lloc d'Urgell Bıvurne
QebilaBell-lloquí, bell-lloquina Bıvurne
Zıwano resmiKatalanki Bıvurne
Dewleteİspanya Bıvurne
PaytextBell-lloc d'Urgell Bıvurne
Merkezê idareyPla d'Urgell Bıvurne
Tede ya zi nezdı ra awicanal auxiliar d'Urgell Bıvurne
Koordinatê Herun41°37′58″N 0°46′53″E Bıvurne
Unwanê serdariya hıkumatimayor of Bell-lloc d'Urgell Bıvurne
SerdarRamón Manuel Consola Palau, Carles Palau Boté Bıvurne
Kodê postey25220 Bıvurne
Sitey resmihttp://www.bell-lloc.cat/ Bıvurne
Coat of armsQ20103575 Bıvurne
Contains the statistical territorial entityBell-lloc d'Urgell Bıvurne
Kodê plaqeyiL Bıvurne
Map

Bell-lloc d'Urgell, dewleta İspanya de, eyaletê Katalonya de, wılayetê Lleida de yew belediyaya qezaya Pla d'Urgelliya.[1][2]

Dormeyê Bell-lloc d'Urgell ra Lleida, Alcoletge, Vilanova de la Barca, Bellvís, El Palau d'Anglesola, Sidamon, Torregrossa û Els Alamús estê.

Belediyey wayiye

[bıvurne | çımeyi bıvurne]

Grafikê diyagrami sero gorey serran ra nıfusê Bell-lloc d'Urgelli;

Nıfus mabênê 1717 ra heta 2025 aseno:
Şemay nıfusi
33
984
1484
2226
2208
2255
2448
2329
2335
2364
1717188719361960198620052010201520202025
çıme: Wikidata
Arşivê Embarê Wikimedya de heqa Bell-lloc d'Urgell de vêşêri multimedya esta.