Ravêr zerreki

La Petite-Pierre

La Petite-Pierre
Komunê Fransa
Namey resmiLa Petite-Pierre Bıvurne
DewleteFransa Bıvurne
Paytextê cayicanton of La Petite-Pierre Bıvurne
Merkezê idareyUnterelsaß, Bas-Rhin, Bas-Rhin, Saverne Bıvurne
Located in protected areaNorthern Vosges Regional Natural Park Bıvurne
Warey weçinayış ê jewbincanton of Ingwiller Bıvurne
Koordinatê Herun48°51′38″N 7°19′12″E Bıvurne
Unwanê serdariya hıkumatiMayor of La Petite-Pierre Bıvurne
Kodê postey67290 Bıvurne
Numrey telefoni+33-3-88-01-47-00 Bıvurne
Fax number+33-3-88-01-47-03 Bıvurne
Adresê e-postamailto:mairie@la-petite-pierre.fr Bıvurne
Sitey resmihttps://la-petite-pierre.fr Bıvurne
List of monumentslist of historic monuments in La Petite-Pierre Bıvurne
Seba haritan kategoriyeCategory:Maps of La Petite-Pierre Bıvurne
Map

La Petite-Pierre, dewleta Fransa de mıntıqaya Grand Esti de wılayetê Bas-Rhini de yew komuna.


Arşivê Embarê Wikimedya de heqa La Petite-Pierre de vêşêri multimedya esta.