Ravêr zerreki

Saint-Martin-Lys

Saint-Martin-Lys
Komunê Fransa
Namey resmiSaint-Martin-Lys Bıvurne
Nameyo xasSaint-Martin-Lys Bıvurne
DewleteFransa Bıvurne
Merkezê idareycanton of Quillan, Aude, arrondissement of Limoux Bıvurne
Warey weçinayış ê jewbinCanton of La Haute-Vallée de l'Aude Bıvurne
Tede ya zi nezdı ra awiAude Bıvurne
Koordinatê Herun42°49′38″N 2°13′34″E Bıvurne
Unwanê serdariya hıkumatiMayor of Saint-Martin-Lys Bıvurne
Êmıryanê sinoriAxat, Belvianes-et-Cavirac, Cailla, Puilaurens, Quirbajou Bıvurne
Kodê postey11500 Bıvurne
Numrey telefoni+33-4-68-20-06-97 Bıvurne
Adresê e-postamailto:commune.stmartin.lys@wanadoo.fr Bıvurne
Seba haritan kategoriyeCategory:Maps of Saint-Martin-Lys Bıvurne
Map

Saint-Martin-Lys, yew komuna wılayetê Audea. Na komune dewleta Fransa de mıntıqaya Occitanie de ca gêna.[1]


Saint-Martin-Lys de şebekey awe esto, sistemê kanalizasyoni, elektrik û internet anciyao.

Dormeyê Saint-Martin-Lys ra Axat, Belvianes-et-Cavirac, Cailla, Puilaurens û Quirbajou estê.

Grafikê diagrami sero gorey seran ra nıfusê Saint-Martin-Lys;

Nıfus mabênê 1968 ra heta 2023 aseno:
Şemay nıfusi
67
40
46
47
31
28
25
24
24
23
1968198219992006201320162018201920212023
çıme: Wikidata

Lista komunanê Audey

Arşivê Embarê Wikimedya de heqa Saint-Martin-Lys de vêşêri multimedya esta.

Şablon:Komunê Audey